۹ روش خنده دار برای جشن هالووین ۲۰۱۹

موارد مشابه:

توجه!

«از طریق این بخش می‌توانید هرگونه مشکل محتوایی را به ما اطلاع دهید»

■ تمامی ویدئوهای قرارگرفته شده در این پلتفرم بصورت بازنشر و اشتراک‌گذاری از سایت‌های مجاز و رایگان اشتراک ویدئو نظیر: آپارات – نماشا – فیلو – دالفک – نمایش – میهن ویدئو – ویدانه – تماشا – تلوبیون – ام‌پی‌فور – اینما – نشرین  و… بوده که بصورت رایگان در این پلتفرم اشتراک‌گذاری شده است.

■ باتوجه به این مهم که موارد قرارگرفته شده بصورت جایگذاری (embed) از سایت‌های اشتراک ویدئو می‌باشند، بنابراین این پلتفرم هیچگونه دخل و تصرفی در محتوای ویدئوها نداشته و ندارد و متعاقبا در صورت وجود هرگونه مشکل، مسئولیت آن متوجه سایت منبع منتشر کننده آن می‌باشد که آن ویدئو را جهت اشتراک‌گذاری عموم قرار داده است.

■ درصورت خرابی و ایراد در پخش «۹ روش خنده دار برای جشن هالووین ۲۰۱۹» و یا مشاهدهٔ هرگونه صحنه غیراخلاقی و مشکل محتوایی و … ، می‌توانید مورد را از طریق «فرم ارسال گزارش» به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت گزارشتان موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.
نکته: درصورت وجود صحنه مشکل محتوایی در ویدئوها، حتماً میبایست دقیقه و ثانیه موردنظرتان را در گزارش خود ذکر و اعلام نمائید، تا در اسرع وقت کارشناسان محتوایی بتوانند گزارشتان را بصورت دقیق مورد بررسی قرار دهند.

~ پیشاپیش از توجه شما سپاسگزاریم

فرم ارسال گزارش
★★★★★ برای مشاهده و تماشای پخش آنلاین و دانلود رایگان ۹ روش خنده دار برای جشن هالووین ۲۰۱۹ بر روی لینک اشاره نمایید …۹ روش خنده دار برای جشن هالووین ۲۰۱۹